Live wedstrijd Europees Kampioenschap, QF (V) Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Europees Kampioenschap, QF (V)

Europees Kampioenschap, QF (V)-wedstrijden

29 augustus 2019
17:30END Lithuania 1 - 2 Croatia (0 - 1)
17:30END Israel 2 - 3 Italië (1 - 1)
18:00END Denemarken 8 - 0 Malta (4 - 0)
18:00END Faroe Islands 0 - 6 Wales (0 - 2)
20:45END IJsland 4 - 1 Hungary (1 - 1)
30 augustus 2019
17:00END Bosnia-Herzegovina 7 - 1 Georgia (5 - 0)
18:00END Estonia 0 - 7 Nederland (0 - 3)
18:00END Moldova 0 - 7 Czech Republic (0 - 3)
20:00END Kosovo 2 - 0 Turkey (2 - 0)
20:00END Slovenia 0 - 1 Rusland (0 - 1)
20:35END Scotland 8 - 0 Cyprus (3 - 0)
20:45END N.Ireland 0 - 6 Noorwegen (0 - 2)
1 september 2019
12:00END Kazakhstan 0 - 3 Serbia (0 - 0)
2 september 2019
17:00END Albania 0 - 3 Finland (0 - 3)
20:45END IJsland 1 - 0 Slovakia (0 - 0)
3 september 2019
14:15END Georgia 0 - 1 Italië (0 - 1)
17:00END Slovenia 5 - 0 Kosovo (2 - 0)
17:00END Bosnia-Herzegovina 2 - 0 Malta (0 - 0)
18:00END Rusland 4 - 0 Estonia (2 - 0)
18:00END Israel 0 - 3 Denemarken (0 - 1)
18:00END Latvia 1 - 4 Sweden (1 - 1)
18:00END Austria 3 - 0 Macedonia (3 - 0)
19:00END Switzerland 4 - 0 Lithuania (1 - 0)
19:00END Belarus 6 - 0 Faroe Islands (2 - 0)
20:00END Nederland 3 - 0 Turkey (1 - 0)
20:05END Wales 2 - 2 N.Ireland (1 - 1)
20:30END Belgium 6 - 1 Croatia (2 - 0)
2 oktober 2019
15:00END Macedonia 4 - 1 Kazakhstan (3 - 0)
4 oktober 2019
15:00END Turkey 0 - 0 Estonia (0 - 0)
17:00END Denemarken 2 - 0 Bosnia-Herzegovina (1 - 0)
17:30END Lithuania 0 - 3 Switzerland (0 - 1)
17:30END Malta 0 - 2 Italië (0 - 0)
17:45END Belarus 1 - 7 Noorwegen (1 - 3)
18:00END Albania 0 - 1 Portugal (0 - 1)
18:00END Latvia 1 - 2 Slovakia (1 - 1)
19:00END Slovenia 2 - 4 Nederland (1 - 1)
20:15END Hungary 0 - 5 Sweden (0 - 1)
21:30END Spain 4 - 0 Azerbaijan (2 - 0)
5 oktober 2019
15:00END Macedonia 0 - 6 Serbia (0 - 3)
8 oktober 2019
15:00END Turkey 1 - 6 Slovenia (0 - 5)
17:00END Kazakhstan 0 - 3 Frankrijk (0 - 0)
17:30END Romania 0 - 1 Belgium (0 - 1)
17:30END Italië 2 - 0 Bosnia-Herzegovina (2 - 0)
18:00END Finland 8 - 1 Albania (5 - 0)
18:00END Georgia 0 - 2 Denemarken (0 - 1)
18:00END Belarus 0 - 1 Wales (0 - 0)
18:00END Faroe Islands 0 - 13 Noorwegen (0 - 4)
18:00END Serbia 0 - 1 Austria (0 - 1)
18:15END Estonia 1 - 2 Kosovo (1 - 1)
18:45END Sweden 7 - 0 Slovakia (3 - 0)
19:00END Switzerland 2 - 0 Croatia (2 - 0)
19:00END Czech Republic 1 - 5 Spain (0 - 4)
19:00END Latvia 0 - 6 IJsland (0 - 3)
20:00END Nederland 2 - 0 Rusland (1 - 0)
7 november 2019
16:00END Azerbaijan 0 - 4 Czech Republic (0 - 1)
17:00END Finland 4 - 0 Cyprus (2 - 0)
17:00END Malta 1 - 1 Israel (1 - 0)
8 november 2019
17:00END Romania 3 - 0 Lithuania (2 - 0)
17:00END Turkey 0 - 8 Nederland (0 - 3)
17:00END Slovakia 0 - 0 Hungary (0 - 0)
17:30END Italië 6 - 0 Georgia (5 - 0)
18:00END Croatia 1 - 4 Belgium (1 - 2)
18:00END Noorwegen 6 - 0 N.Ireland (2 - 0)
18:00END Macedonia 0 - 3 Austria (0 - 2)
18:10END Albania 0 - 5 Scotland (0 - 2)
9 november 2019
21:00END Frankrijk 6 - 0 Serbia (3 - 0)
10 november 2019
15:00END Moldova 3 - 1 Azerbaijan (1 - 1)
12 november 2019
14:15END Italië 5 - 0 Malta (4 - 0)
17:00END Israel 1 - 3 Bosnia-Herzegovina (1 - 2)
17:55END Austria 9 - 0 Kazakhstan (4 - 0)
18:00END Denemarken 14 - 0 Georgia (10 - 0)
18:00END Poland 0 - 0 Spain (0 - 0)
19:00END Switzerland 6 - 0 Romania (2 - 0)
19:30END Portugal 1 - 1 Finland (1 - 0)
20:00END Nederland 4 - 1 Slovenia (1 - 1)
20:00END Hungary 4 - 0 Latvia (2 - 0)
20:30END Belgium 6 - 0 Lithuania (3 - 0)
20:45END N.Ireland 0 - 0 Wales (0 - 0)
5 maart 2020
14:30END Bosnia-Herzegovina 1 - 0 Israel (0 - 0)
18:30END Malta 2 - 1 Georgia (1 - 0)
6 maart 2020
18:00END Kosovo 0 - 5 Rusland (0 - 2)
18:00END Serbia 8 - 1 Macedonia (3 - 1)
7 maart 2020
18:00END Poland 5 - 0 Moldova (4 - 0)
10 maart 2020
18:00END Kosovo 0 - 3 Slovenia (0 - 2)
18:00END Israel 4 - 0 Georgia (1 - 0)
18:30END Malta 2 - 3 Bosnia-Herzegovina (0 - 2)
11 maart 2020
15:00END Cyprus 0 - 2 Albania (0 - 1)
15:00END Azerbaijan 0 - 5 Poland (0 - 2)
17 september 2020
16:00END Bosnia-Herzegovina 0 - 4 Denemarken (0 - 3)
18:45END Sweden 8 - 0 Hungary (1 - 0)
20:45END IJsland 9 - 0 Latvia (6 - 0)
18 september 2020
16:00END Rusland 0 - 1 Nederland (0 - 1)
17:30END Belgium 6 - 1 Romania (3 - 0)
17:30END Croatia 1 - 1 Switzerland (1 - 0)
18:00END Faroe Islands 0 - 6 N.Ireland (0 - 4)
18:15END Czech Republic 0 - 0 Poland (0 - 0)
19:00END Kosovo 2 - 0 Estonia (2 - 0)
20:00END Slovenia 3 - 1 Turkey (2 - 1)
21:00END Serbia 0 - 2 Frankrijk (0 - 2)
19 september 2020
19:00END Moldova 0 - 9 Spain (0 - 6)
22 september 2020
12:00END Kazakhstan 0 - 5 Austria (0 - 1)
15:00END Estonia 0 - 3 Rusland (0 - 1)
16:00END Bosnia-Herzegovina 0 - 5 Italië (0 - 2)
17:00END Latvia 0 - 5 Hungary (0 - 3)
18:00END Romania 4 - 1 Croatia (3 - 1)
18:00END Noorwegen 1 - 0 Wales (1 - 0)
18:00END Faroe Islands 0 - 2 Belarus (0 - 0)
18:00END Poland 0 - 2 Czech Republic (0 - 1)
18:30END Malta 0 - 8 Denemarken (0 - 3)
19:00END Switzerland 2 - 1 Belgium (1 - 0)
20:00END IJsland 1 - 1 Sweden (0 - 1)
21:00END Macedonia 0 - 7 Frankrijk (0 - 3)
21 oktober 2020
18:00END Denemarken 4 - 0 Israel (0 - 0)
18:00abges. Noorwegen - Belarus
22 oktober 2020
17:30END Wales 4 - 0 Faroe Islands (1 - 0)
18:45END Sweden 7 - 0 Latvia (5 - 0)
23 oktober 2020
16:30END Rusland 1 - 0 Slovenia (0 - 0)
17:00END Poland 3 - 0 Azerbaijan (1 - 0)
18:00END Cyprus 0 - 3 Portugal (0 - 1)
18:00END Lithuania 0 - 4 Romania (0 - 0)
18:00END Turkey 0 - 0 Kosovo (0 - 0)
19:30END Nederland 7 - 0 Estonia (4 - 0)
20:00END Hungary 1 - 2 Slovakia (0 - 0)
20:30END Scotland 3 - 0 Albania (1 - 0)
21:00END Spain 4 - 0 Czech Republic (3 - 0)
21:00END Frankrijk 11 - 0 Macedonia (5 - 0)
24 oktober 2020
18:00END Serbia 4 - 1 Kazakhstan (0 - 1)
27 oktober 2020
12:00END Georgia 1 - 2 Israel (0 - 1)
14:00END Moldova 0 - 3 Poland (0 - 2)
15:00END Rusland 4 - 2 Turkey (2 - 0)
16:30END Romania 0 - 2 Switzerland (0 - 1)
17:00END Belarus 0 - 1 N.Ireland (0 - 1)
17:00END Czech Republic 3 - 0 Azerbaijan (1 - 0)
17:15END Finland 1 - 0 Scotland (0 - 0)
17:30END Italië 1 - 3 Denemarken (0 - 2)
17:30END Wales 0 - 1 Noorwegen (0 - 0)
18:00END Lithuania 0 - 9 Belgium (0 - 5)
18:00END Slovakia 2 - 0 Latvia (2 - 0)
18:30END Sweden 2 - 0 IJsland (1 - 0)
19:00END Portugal 1 - 0 Cyprus (0 - 0)
19:00END Kosovo 0 - 6 Nederland (0 - 4)
21:00END Austria 0 - 0 Frankrijk (0 - 0)
26 november 2020
12:00END Georgia 0 - 4 Malta (0 - 2)
18:00END Slovakia 1 - 3 IJsland (1 - 0)
20:00abges. Noorwegen - Faroe Islands
27 november 2020
12:00END Kazakhstan 0 - 3 Macedonia (0 - 3)
14:00END Albania 4 - 0 Cyprus (1 - 0)
16:00END Croatia 1 - 0 Lithuania (0 - 0)
17:00END Rusland 3 - 0 Kosovo (3 - 0)
17:00END Estonia 0 - 4 Turkey (0 - 1)
20:00END Portugal 1 - 0 Scotland (0 - 0)
20:00END N.Ireland 3 - 2 Belarus (1 - 1)
21:00END Spain 10 - 0 Moldova (6 - 0)
21:00END Frankrijk 3 - 0 Austria (2 - 0)
1 december 2020
12:00END Georgia 0 - 3 Bosnia-Herzegovina (0 - 1)
15:00END Turkey 1 - 2 Rusland (0 - 2)
15:00END Czech Republic 7 - 0 Moldova (5 - 0)
15:30END Israel 0 - 2 Malta (0 - 1)
15:30END Hungary 0 - 1 IJsland (0 - 0)
17:15END Denemarken 0 - 0 Italië (0 - 0)
18:00END Slovenia 2 - 0 Estonia (1 - 0)
18:00END Slovakia 0 - 6 Sweden (0 - 3)
18:30END Nederland 6 - 0 Kosovo (0 - 0)
18:30END Austria 1 - 0 Serbia (0 - 0)
18:45END Portugal 1 - 0 Albania (0 - 0)
20:00END Belgium 4 - 0 Switzerland (2 - 0)
20:00END N.Ireland 5 - 1 Faroe Islands (2 - 1)
20:10END Wales 3 - 0 Belarus (2 - 0)
20:30END Scotland 0 - 1 Finland (0 - 0)
21:00END Frankrijk 12 - 0 Kazakhstan (7 - 0)
18 februari 2021
17:00END Azerbaijan 0 - 13 Spain (0 - 6)
19 februari 2021
14:00END Cyprus 0 - 10 Scotland (0 - 5)
17:15END Finland 1 - 0 Portugal (0 - 0)
23 februari 2021
15:00END Azerbaijan 1 - 0 Moldova (0 - 0)
16:00END Croatia 0 - 1 Romania (0 - 0)
16:10END Scotland 0 - 2 Portugal (0 - 1)
17:00END Estonia 0 - 9 Slovenia (0 - 2)
18:00END Cyprus 0 - 5 Finland (0 - 4)
19:00END Spain 3 - 0 Poland (1 - 0)
24 februari 2021
17:30END Italië 12 - 0 Israel (7 - 0)
Discussie
0 Berichten